Výstava obrazů výtvarného ateliéru

Dovolujeme si vás pozvat na výstavu obrazů výtvarného ateliéru ve Slaném.
Ateliér zahájil svoji činnost v roce 2013. V ateliéru každý se zájmem o výtvarné umění kreativně rozvíjí svoje schopnosti, zdokonaluje se v různých technikách kresby a malby. Kurzů se účastní úplní začátečníci, pokročilí a i ti, kteří se živí malbou a kresbou profesionálně. Radost a nadšení ze svých obrazů sdílejí studenti všech věkových kategorií, od dětí po dospělé.
Výstava obrazů bude zahájena 8. 6. 2024 ve 14. hodin vernisáží, kde úvodem vystoupí s hudebním programem klasické hudby žáci Základní umělecké školy Nové Strašecí.
Přijďte se podívat na to, jak barevný svět zvířat, květin, umění, přírody, krajiny a okolí kolem nás vidí a malují ti, kteří věnují této zálibě svůj čas a energii a kteří v kresbě a malbě našli odpočinek a radost svého života.
Obrazy budou vystavovat:
RNDr. Dana Holečková : Ateliér založila v roce 2013 a sama vede kurzy. Narodila se ve Slaném, ale bydlí ve Dvoře Králové nad Labem. Mnoho let pracovala jako zoolog s exotickými zvířaty, také profesionálně fotografuje. Protože od mládí ráda malovala, rozhodla se naplno věnovat malování obrazů, zejména milovaných zvířat. Z jejích nádherných obrazů se lehce pozná, se kterými nejvíce pracovala a která jsou jí nejbližší. Předlohou a inspirací jsou její vlastní fotografie a zážitky přímo z přírody, kterou ráda navštěvuje, a to i v exotické Africe či Brazílii. Pravidelně vystavuje na samostatných i společných výstavách v Čechách i v zahraničí.
Dana Břeňová : Kreslí a maluje od mládí. Bydlí ve Slaném. Od roku 2015 každoročně navštěvuje semestrální kurzy Ateliéru Malování – kreslení ve Slaném. Její obrazy uchvátí nejen krásou, ale i precizností a neuvěřitelnou reálností. Pravidelně vystavuje na samostatných i společných výstavách v Praze a ve Slaném.
Danuše Neškovska : Kreslí a maluje od roku 2016. Bydlí v Pcherách. Od 2017 každoročně navštěvuje semestrální kurzy Ateliéru Malování – kreslení ve Slaném. Její poetické obrazy jsou propracované do detailu, bravurně zachycují světlo a stín. Pravidelně vystavuje na společných výstavách v Praze a ve Slaném.
Ing. Hana Krupičková : Maluje od roku 2018. Bydlí v Lánech. Absolvovala řadu víkendových kurzů v Ateliéru Mozaika Praha a Ateliéru Praha 5. Od 2019 každoročně navštěvuje kurzy Ateliéru Malování – kreslení ve Slaném. Její obrazy zaujmou svojí barevností a pohledem na svět kolem nás. Maluje pro radost sobě, rodině, přátelům a známým. Pravidelně vystavuje na společných výstavách v Praze.