Výstava Švadlenka a rukodělné ženy

Dobrý den.
Do 24. listopadu 2024 je v našem muzeu k vidění prodejní výstava s názvem Švadlenka a rukodělné ženy.
Obdivovat můžete výrobky známé novostrašecké švadlenky Radky Batelkové rozdělené do kategorií jaro, léto, podzim a zima, která je zastoupena převážně vánoční tematikou. Výstavu doplnily šikovné dámy, spolužačky z Klenotu: Slávka Havlenová navrhuje a tvoří se svým přítelem autorské duralové šperky, sklářka a šperkařka Lenka Martinková představuje šperky z vinutých perel, Kateřina Kalábová drátované šperky, Jana Čančarová mandaly a Helena Fraňková vlastní rukou šité kabelky a psaníčka.

Přijďte si vybrat a nakoupit výrobky, které nechají vyniknout vaši ženskost, jedinečnost a podpoří vaše sebevědomí.

Udělejte radost sobě nebo někomu jinému při darování a nošení.